TECHNIK ELEKTRO - 1 směna | BRNO | 35-40 000 Kč

Pracovní náplň

Máte minimálně SOU vzdělání? Vlastníte osvědčení dle zákona č.250 (bývalá vyhláška 50)? Chcete pracovat jen na jednu směnu v moderním prostředí a s flexibilní pracovní dobou? Přijímáme také absolventy a kandidáty s chutí učit se!

Náplň práce:
- Instalace jednotlivých modulů na mikroskop a práce s elektronikou
- Nastavování, testování a kalibrace mikroskopů pomocí počítače
- Konzultace s kolegy z vývoje nebo inženýringu
- Práce v malých týmech a vzájemná podpora kolegů

Požadujeme

- elektrotechnické vzdělání (zákon č. 250, bývalá vyhláška 50)
- základní znalost AJ
- hledáme jak absolventy, tak kandidáty se zkušeností s elektrotechnikou

Nabízíme

- nástupní bonus 30 000 Kč
- ranní směna
- pružná pracovní doba s pevným středem 8:00 – 13:00
- jazykové kurzy
- neustálý rozvoj a kariérní příležitosti
- 5 týdnů dovolené + 3 dny extra volna
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- výhodný mobilní tarif
- Multisport karta