Bezpečnostní Technik

Pracovní náplň

Chcete být v naší společnosti jednou z nejdůležitějších osob? Máte zkušenosti s řízením BOZP ve výrobní firmě?
Pokud ano, pak hledáme třeba právě Vás!

Náplň práce:
- Budete kontaktní osobou v oblasti BOZP pro výrobní střediska našeho závodu
- Identifikace rizika BOZP v provozu, koordinace všech stran s cílem kontrolovat a předcházet možným rizikům
- Odpovědnost za řešení mimořádných událostí v oblasti BOZP
- Vzdělávání a školení v oblasti BOZP s cílem zajistit dodržování předpisů zaměstnanci

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Znalost nástrojů řízení BOZP – analýza rizik, 5why, ISO 45001
- OZO v prevenci rizik dle z. č. 309/2006 Sb. nutná
- Zkušenosti s řízením BOZP ve výrobní firmě
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- VŠ vzdělání
- Zvládání složitých situací, efektivní komunikace
- Flexibilitu a výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování (55% přišpívá zaměstnavatel)
- Příspěvek na dopravu
- Flexibilní pracovní doba (9:00-15:00 nutnost být v kanceláři)
- Je možné i na částečný úvazek, zajímá nás dlouhodobá spolupráce
- Mzdové ohodnocení dle zkušeností