Cyber Security Specialist | BRNO | HOME OFFICE

Pracovní náplň

Jsme inovativní společností působící v oblasti technologií. Společně pracujeme na projektech, které mění svět k lepšímu. Připojte se k nám a buďte součástí naší dynamické a úspěšné společnosti!

Hlavní náplň práce:

- Spolupráce s klíčovými seniorními strategiemi a vedoucími vývoje produktů, aby byla zajištěna integrace bezpečnosti do všech produktů, které jsou prezentovány zákazníkům.
- Začlenění bezpečnosti do všech fází vývojového procesu.
- Hodnocení obchodních procesů souvisejících s bezpečností produktů, předvídání požadavků, identifikace oblastí pro zlepšení a pomoc při implementaci řešení.
- Průběžné přezkoumávání existujících procesů.
- Koordinace a účast na vytváření modelování hrozeb pro produkty.
- Aktivní řešení příslušných regulačních požadavků s pomocí opatření k minimalizaci nebo kompenzaci rizik.
- Koordinace a účast na přezkoumání návrhů, vzájemných přezkoumání a kódových revizí.
- Zajištění konzistence, dokumentace a procesů ve všech programech.
- Spolupráce s dalšími odděleními.

Požadujeme

- Zkušenosti v oblasti informační nebo produktové bezpečnosti, bezpečného vývoje softwaru, hodnocení rizik nebo řízení zranitelností
- Silné porozumění bezpečnostním kontrolám a standardům (např. OWASP Top 10, CIS 20, NIST, ISO, IEC)
- Schopnost překládat bezpečnostní protokoly a koncepty do kontextu konkrétního produktu
- Vynikající komunikační dovednosti v anglickém jazyce
- Výjimečné verbální a písemní komunikační dovednosti
- Schopnost efektivně vysvětlovat bezpečnostní koncepty různým cílovým skupinám
- Pozornost k detailům
- Silné organizační dovednosti podporující projektový management
- Relevatní technické certifikace jsou výhodou

Nabízíme

- roční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba + možnost občasného home office
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněné mobilní tarify
- Multisport karta
- firemní akce
- krásné prostředí

* Smysluplná a motivující práce v prostředí s nejmodernějším vybavením
* Neustálý rozvoj a kariérní příležitosti
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Flexibilní pracovní doba
* Sportovní aktivity (plavání, joga) zdarma
* Vlastní autobusová doprava
* Možnost využití zvýhodněných tarifů mobilního operátora

a další benefity