PROJECT CONTROLLER | FINANCE

Pracovní náplň

Baví vás práce v mezinárodním prostředí? Máte v malíčku controlling? Domluvíte se anglicky a nebo německy? Tak v tom případě máme pro Vás super pozici, pro výrobní společnosti, která v současnosti rozšiřuje svůj tým.

Co je náplní práce?

- podporovat projektové manažery při zajišťování ekonomického výhledu každého projektu společnosti a dohlížet nad projekty v otázkách finančních
- dohlížit na probíhajících projekty i s technickými projektovými manažer a identifikovat nesrovnalosti (časové, nákladové, cash flow)
sledovat náklady na dané projekty a vyhodnocovat rizika
- spolupráce na měsíčních/čtvrtletních a ročních finančních závěrkách podle UGB a IFRS

- podílet se na vývoji projektového systému (digitalizace)

Požadujeme

- vzdělání v oblasti ekonomie
- praxe v oblasti controllingu, nebo příbuzné pozice
- znalost SAP je velká výhoda
- znalost MS Office a to zejména EXCELU je potřebná
- dobré schopnosti v oblasti projektového řízení
- znalost angličtiny na dobré úrovni

Nabízíme

- 5 týdnu dovolené
- pružná pracovní doba, home office
- kafetérie
- flexipassy, Multisport karta
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- příspěvek na stravování
- odborné a jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem