MANIPULAT NA LAKOVNU 34000 Kč

Pracovní náplň

Do solidní firmy ve Šternberku přijmeme kolegy na pozici OPERÁTOR LAKOVNY- MANIPULANT.

Co budete dělat:
- Příprava dílů strojů pro navěšování na lakovací linku
- Provádění čištění dílů před lakováním ofukováním
- Odstraňování defektů,zamaskování otvorů
- Navěšování a svěšování dílů na háky
- Skládání dílů na palety, označení dílů etiketou
- 3 směny (ranní, odpolední, noční 7,5h), víkendy volné

Smlouva přímo do kmene, doba neurčitá. Na nástupu se domluvíme, jen se přijděte podívat.

Požadujeme

- podobná praxe vítána
- zručnost
- spolehlivost
- lze i absolvent

Nabízíme

- Mzda se odvíjí dle zkušeností, celková hrubá mzda dosahuje 28000-34000 Kč
- Stravenky v hodnotě 120,- Kč
- Měsíční prémie až do výše 15%
- 25 dnů dovolené
- 40% noční příplatek (což je reálně 56,- až 66,-Kč/hod.)
- Čisté pracoviště
- Školení, penzijko, fieamní akce atp..
- Dobrá dostupnost i ze směru Olomouc či Uničov vlakem, busem -jsme kousek od nádraží!