ELEKTRO PROJEKTANT - SILNOPROUD | i pro absolventy VŠ | 45-55 000Kč

Pracovní náplň

Máte zkušenost s testováním, projektováním elektrických strojů či pohonů? Pokud máte, tak super!

Pokudu ne, tak nevadí. Důležité je, že Vás elektromotory a točivé stroje baví a máte chuť učit se nové věci i v praxi.

Co je úkolem na této pozici?
- Projektování elektrických zařízení
- Oživování pohonů a elektrických zařízení
- Hledání efektivních řešení v oboru silnoproudé elektrotechniky
- Měření el. strojů
- Práce v týmu konstruktérů a projektantů

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ s elektrotechnickým zaměřením na SILNOPROUD
- Znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
- Ochota učit se novým věcem a rozvíjet své znalosti

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a životní připojištění 6000 Kč/rok
- přátelský kolektiv, který Vám poskytne podporu nejen v začátcích
- práci ve stabilní, nezávislé nadnárodní společnosti, která roste
- závodní jídelnu a stravenkový paušál
- příspěvek na dopravu dle počtu najetých km
- flexi Passy, Multisport karta
- pravidelné akce pro zaměstnance