Seřizovač 48 400 Kč s bonusem 60 000 Kč

Pracovní náplň

Máš strojírenské/technické cítění?
Šance pro Tebe - uplatnění v automobilové firmě v Jihlavě na pozici seřizovač, s nástupním bonusem 60 000 Kč.
3 směnný model rovnoměrný nebo nerovnoměrný, směny dlouhé 7,5 hod.
Čeká tě kupříkladu:
- provádění seřizování strojů a zařízení v rámci střediska,
- provádění drobných oprav strojů v rámci střediska,
- zodpovědnost za správné seřízení a nastavení stanice,
- provádění předepsaných měření a stanovených závěrů,
- spolupráce se směnnovým mistrem a technologem při řešení problémů aj.

Požadujeme

Střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru ukončené výučním listem, popř. střední odborné vzdělání mimo obor + absolvování doškolení v závodní škole v rozsahu S1 - S3.
Orientace v technické dokumentaci.
Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook).
Praxe na pozici seřizovače výhodou.

Nabízíme

- 60 000 Kč nástupní bonus
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč, noční jídlo zdarma)
- volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness)