IT SPRÁVCE SÍTĚ | PLZEŇ

Pracovní náplň

Jsi zkušeným ajťákem? Máš zkušenost se správou sítí?

Pokud hledáš novou výzvu, tak čekám na tvůj životopis!

Na pozicii IT SPRÁVCE SÍTĚ bude tvým úkolem:
- Zajištění konfigurace a instalace síťových zařízení.
- Provádění konfigurace a instalace různých síťových zařízení a služeb.
- Zajištění údržby sítě a aktualizací systémů včetně bezpečnostních opatření.
- Monitorování výkonu a zabezpečení spolehlivosti systémů.
- Plánování kapacity a sledování využití systémových prostředků.
- Implementace bezpečnostních opatření ve spolupráci s bezpečnostním týmem.
- Spolupráce s dodavateli a řešení problémů v rámci IT.
- Komunikace s obchodními jednotkami a řešení jejich potřeb.
- Vedení projektů a správa změn v IT systému.
- Řešení eskalovaných ticketů

Požadujeme

- min.SŠ vzdělání
- předchozí praxe na obdobné pozici 3 roky
- znalost metodiky Information Technology Infrastructure Library (ITIL)
- schopnost řešit problémy na různých úrovních, včetně aplikací, obecných síťových situací a problémů s operačním systémem Windows.

Nabízíme

* Bonusy/prémie
* Příspěvek na penzijní/životní připojištění
* Dovolená 5 týdnů
* Vzdělávací kurzy školení
* Závodní stravování
* Občerstvení na pracovišti
* Firemní akce
* Příspěvek na dojíždění