SPECIALISTA NÁKUPU | JIHLAVA

Pracovní náplň

Jsi zkušený nákupčí s dobrou angličtinou?
Nebojíš se výzev a hledáš příležitost se kariérně posunout?
Hledáme šikulu, co se v nákupu cítí jak ryba ve vodě.
Někoho kdo se nebojí samostatně rozhodovat.

Hledáme SPECIALISTU NÁKUPU s přesahem do logistiky.
Jsi to ty?
Napiš a pošli nám svoje CV :)

A co tě u nás čeká?

Tvým úkolem bude:
- Odpovědnost za plánování, objednávání a zajištění materiálu pro výrobu
- Komunikace s interními a externími dodavateli včetně zahraničí
- Odpovědnost za zpracování a kontrolu objednávek
- Hlídání minimálních skladových zásob a jejich revize
- Tvorba a revize cenových nabídek
- Reporting a monitoring skladových zásob
- Definování akcí vedoucích ke snížení Inventory
- Zodpovědnost za expedici zboží a s tím spojeným logistickým systémem
- Řešení reklamací způsobených při přepravě

Požadujeme

- SŠ vzdělání ideálně technického směru
- Zkušenosti z oblasti nákupu materiálu (z logistiky výhodou)
- Zkušenosti s prací v MRP systému (výhodou práce s D365)
- Dobré organizační a analytické dovednosti
- Komunikativní úroveň angličtiny podmínkou

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 13. a 14. mzdu
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dojíždění
- firemní vzdělání
- firemní akce pro zaměstnance
- občerstvení na pracovišti
- moderní pracovní prostředí