SUPPLY CHAIN MANAGER | PROSTĚJOV

Pracovní náplň

Máte prokazatelné zkušenosti ve vedení týmu v dodavatelském řetězci? Dokážete řídit i mezinárodní týmy? Máte znalosti v oblasti SAP modulů (SD, MM, PP, LOG)?

Pak hledáme právě VÁS!

Náplň práce:
- plánování výroby s ohledem na efektivní výrobu, výkonnost dodávek a minimalizaci zásob
- plánování kapacit a řízení přesunů
- podpora vývojového oddělení z hlediska nových materiálů, nových dodavatelů a zodpovědnost za zavádění nových projektů a technologií
- organizační rozvoj dodavatelského řetězce
- zodpovědnost za analýzu, optimalizaci a standardizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce

Požadujeme

- pokročilá znalost procesního prostředí SAP end-2-end (moduly SD, MM, PP, LOG)
- komunikativní znalost anglického jazyka
- pokročilé manažerské schopnosti a prezentační dovednosti
- vynikající komunikační a organizační schopnosti
- schopnost profesionálně vést globální týmy
- ochota cestovat

Nabízíme

- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
- dárky při významných životních událostech