KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň

- Odpovědnost za návrh technických řešení v oblasti ocelových konstrukcí a strojních zařízení
- Podílení se na vypracování technických návrhů
- Odpovědnost za vytváření, úpravu a revizi výkresové dokumentace
- Komunikace se subdodavateli
- Úzká spolupráce s projektovým a obchodním oddělením

Požadujeme

- Praxe na podobné pozici podmínkou
- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství
- Zkušenosti s prací v AutoCADu; Inventor, Solid Edge výhodou
- Znalost projektování, tvorby výkresové dokumentace
- AJ na úrovni alespoň B1/B2 (možnost jazykových klurzů)
- Ochota příležitostně cestovat
- MS Office
- ŘP sk. B

Nabízíme

- Práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
- Flexibilní pracovní dobu
- Využití odbornosti a další profesní růst
- Stravenky
- Po zapracování, dle výkonu, 2x ročně polovinu 13. platu
- 5 týdnů dovolené