TEAM LEADER STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Pracovní náplň

Automotive prostředí Vám není cizí? Vyjednávání převážně v AJ je váš denní chléb? Máte vůdčí schopnosti a dokážete rozvíjet svůj tým? Pak hledáme právě Vás!

Jako Vedoucí nákupu budete:
- Vést tým strategického nákupu a podporovat jeho rozvoj.
- Zajišťovat komunikaci s dodavateli a budovat s nimi silné vztahy.
- Spolupracovat s ostatními odděleními ve firmě a zajišťovat hladký průběh nákupních procesů.
- Garantovat plnění klíčových ukazatelů a sledovat úspěch týmu.

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání a zkušenosti se strategickým nákupem.
- Vůdčí schopnosti spojené s rozvíjením svých zaměstnanců
- Nutná komunikativní znalost anglického jazyka - jednání s mezinárodními partnery.
- Samostatnost, schopnost analýzy a technické myšlení, zodpovědnost a pečlivost.

Nabízíme

- příspěvek na penzijní pojištění,
- příspěvek na dojíždění,
- hrazené jazykové kurzy,
- pružná pracovní doba,
- bonusový systém odměňování,
- příspěvek na stravování kafeterie.