TECHNIK AUTOMATIZACE l ELEKTRO l až 60 000 Kč

Pracovní náplň

Zajišťujeme údržbu a opravy technologií, včetně dopravníkových systémů a výtahů.
U každého incidentu jsme jako první a diagnostikujeme chyby.
Jsme zodpovědní za finální výkon technologie. Naším cílem je neustále zrychlovat výdej balíků ven.
Snažíme se neustále inovovat a posouvat technologie dopředu.

Požadujeme

Technické vzdělání v oboru elektroniky, mechaniky, automatizace.
Potřebuješ znalost cizího jazyka (AJ/DE) manuály jsou v cizím jazyce.
Umíš se všeobecně orientovat v oblastech automatizace, mechaniky, elektrotechniky.
Odborná způsobilost v elektrotechnice minimálně paragraf 6.
Řidičský průkaz skupiny „B

Nabízíme

- 4 týdny dovolené + 5 dní volna na cokoliv
- služební auto
- zaměstnanecké slevy na celý sortiment
- karta Multisport
- příspěvky na stravování
- interní i externí školení, jazykové kurzy