JUNIOR BUSINESS MANAGER | Chemické zaměření

Pracovní náplň

Máš zkušenosti v oblasti obchodu/prodeje, třeba i jako brigádu při škole a láká tě business management? Máš blízko k oblasti chemie/chemické vzdělání? Pak je tato pozice přesně pro tebe. Hledáme Junior business managera do japonské společnosti působící v chemickém průmyslu.

Náplň práce:
* Péče o stávající dlouhodobé zákazníky, komunikace s nimi, plnění jejich požadavků, budování vztahů
* Analýzy obchodu
* Spolupráce s dodavateli v rámci Evropy
* Podílení se na plánování aktivit v oblasti obchodu pro svěřené regiony
* Reporting, účast na interních jednáních s kolegy ze zahraničí
* Občasné cestování - cca 1x za 14 dní, zbytek práce z kanceláře, popř. z home office po zaučení

Kanceláře: Praha 1

Požadujeme

* VŠ vzdělání (ekonomické, chemické obory výhodou)
* Komunikativní znalost AJ - min. B2
* Zkušenosti z oblasti prodeje/obchodu velkou výhodou
* Znalosti z oblasti mezinárodního obchodu výhodou
* Výborné komunikační schopnosti
* Řp. sk. B
* Ochota cestovat

Nabízíme

* 13. plat
* 5 sick days
* dny dovolené navíc
* možnost home office 2 dny v týdnu
* flexibilní pracovní doba
* notebook
* mobilní telefon