SPECIALISTA R&D | I PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

Hledáme motivovaného a zkušeného R&D Specialistu, který bude hrát klíčovou roli v našem výzkumu a vývoji. Hlavním úkolem bude:
- aktivní účast na vývoji nových produktů, sledování a hodnocení aktuálních trendů v odvětví a spolupráce s týmem odborníků na dosažení inovačních cílů společnosti.
- odpovědnost za správu projektů, vedení experimentů a sledování technologických inovací.
- řízení laboratorních testů (požadavky, vyhodnocení výsledků) v analytické, instrumentální laboratoři nebo laboratoři pro testování textilních a ocelových kordů
- optimalizace testovacích metod, kontrola dodržování a vyhodnocování navržených postupů
- kontrola a nastavení laboratorních přístrojů včetně objednávek jejich servisu a kalibrací
- tvorba a revize dokumentace potřebné pro používání přístrojů a chod laboratoře
- inventura a objednávky chemikálií a spotřebního zboží pro laboratorní testy

Požadujeme

- VŠ vzdělání (s chemickým zaměřením výhodou)
- zkušenosti s prací v laboratoři výhodou
- angličtina na komunikativní úrovni
- zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
- vhodné i pro absolventy!

Nabízíme

- plně hrazené stravování
- roční bonus ve formě 13. platu
- docházkový benefit až 2000
- po půl roce rodinný benefitní balíček
- dotované firemní stravování
- příspěvek na dojíždění
- dovolená nad rámec zákona
- příspěvek na penzijní spoření
- mobilní telefon, notebook