PROCESNÍ INŽENÝR KOVOVÝROBY

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s nastavováním procesů v kovovýrobě a nedělá vám problém komunikace v angličtině. Pak jste náš člověk!

Náplň práce:
- zodpovědnost za nastavení postupů obrábění a montáže dle specifikací
- nastavování výrobních procesů včetně výběru materiálu nebo výrobní kontroly
- optimalizace obráběcích cyklů
- řešení odchylek a zodpovědnost za nápravná a preventivní opatření
- komunikace s dodavateli při nastavování kritérií kontroly
- tvorba návodek a plánů
- vyhodnocování rizik procesů
- spolupráce s zahraničním vývojovým týmem

Požadujeme

- VŠ/SŠ technické vzdělání nebo odpovídající praxe
- zkušenosti s nastavováním procesů ve strojírenství
- čtení a programování CNC
- tvorba technické dokumentace
- komunikativní znalost anglického jazyka
- zkušenosti s obráběním
- ochota účastnit se občasných zahraničních cest

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- flexibilní pracovní doba
- bonusy
- relokační balíček, příspěvek na bydlení, náborový bonus
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- cafeteria systém
- podpora vzdělávání