Vedoucí technik | Venkovní reklamy

Pracovní náplň

Máte praxi s návrhy, vývojem nebo koordinací výstavby reklamních ploch? Jste technicky nadaný, akční typ člověka s uměním vyjednat vše, co máte v plánu? Nebojíte se odpovědnosti za menší tým a chcete věci posouvat dopředu?

Čekáme na Vás!

Na pozici VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ v oblasti venkovní reklamy Vás čeká široká škála aktivit:

- zodpovědnost za vedení technického oddělení
- výstavba a údržba reklamních ploch
- výběr dodavatelů pro výstavbu billboardů, CLV a pro údržbu reklamních nosičů
- zodpovědnost za technický stav reklamních nosičů
- optimalizace nákladů na výstavbu a údržbu reklamních nosičů
- starost o optimální rozmístění skladů materiálu a velikosti skladových zásob
- zajištění nových typů reklamních nosičů
- technické návrhy nových reklamních nosičů
- zodpověnost za vývoj digitálních reklamních nosičů
- koordinace výstavby digitálních reklamních nosičů
- výlepy reklamních ploch a distribuce plakátů
- výběr a koordinace subdodavatelů pro výlepy reklamních ploch
- zodpovědnost za optimalizaci nákladů na výlepy reklamních ploch
- spolupráce na tvorbě plánů a cenových kalkulací

Požadujeme

- vzdělání stavebního nebo technického zaměření
- praxe na obdodné technické pozici minimálně 5 let
- zkušenost s návrhy, technickým řešením, výstavbou reklamních ploch velikou předností
- znalost němčiny výhodou
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- schopnost prosadit se a koordinovat aktivity týmu
- vysoká spolehlivost, orientace na detail a na výsledek
- organizační talent, odolnost vůči stresu
- dobré vyjednávací schopnosti, vysoká sociální kompetence, flexibilita
- suverénní, otevřené a příjemné vystupování
- vlastní iniciativa, velmi dobré komunikační schopnosti a nadprůměrné nasazení
- řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

- 13. plat (v závislosti na výkonnosti firmy)
- automobil
- stravenky
- příspěvek na multisport kartu
- mobil a notebook