PLC PROGRAMÁTOR | ROBOTIK | AUTOMATIZANT

Pracovní náplň

Automatizanti, robotici, PLCčkaři, chceme vás! A to minimálně do výrobního závodu na Táborsku, kde je pro vás volná pracovní pozice.

Co nového bude PLC PROGRAMÁTORA, AUTOMATIZANTA čekat?
- Programování PLC strojů, linek
- Testování nových programů
- Diagnostika
- Preventivní a plánované prohlídky, opravy
- Spolupráce na zavádění nových projektů

Jestli vás pracovní nabídka zaujala, určitě neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání strojírenského nebo elektro zaměření
- Angličtina na úrovni alespoň B1
- Znalost problematiky PLC strojů, robotů, automatizace
- Praxe na pozici Automatizanta, PLCčkaře nebo Robotika velkou výhodou

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Závodní stravování (plně dotované)
- Multisport karta
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Bonusy a odměny dle hospodářského výsledku