TECH LEAD ARCHITEKT | PRAHA | 90 - 120 000 CZK

Pracovní náplň

Ačkoliv máme více než šedesátiletou historii, rozhodujeme se na základě špičkově zpracovaných dat, vyvíjíme unikátní IT řešení a poskytujeme zaměstnancům dynamické pracovní prostředí, srovnatelné s prostředím start-upu.

Náplň práce:
Vývoj nových a rozvoj existujících interních aplikací (informačních systémů).
Spolupráce na architektuře řešení vývojových projektů.
Určování směru vývoje a tvorba návrhů aplikačních rozhraní.
Vytváření a údržba zdrojů dat a integrace aplikace do funkčních celků.
Řešení provozních incidentů, testování aplikací a vyhodnocení výsledků testů.
Aktivní komunikace s interním zákazníkem na specifikaci požadavků a výsledného řešení.
Příprava a udržování aktuální dokumentace.
Vedení a motivace týmu, včetně podpory a mentoringu členů týmu.
Rozdělování pracovních úkolů v týmu a pravidelná kontrola.

Požadujeme

Dobrá znalost objektově orientovaného programování.
Zkušenosti s jazyky jako JAVA, C, Python.
Zkušenosti s vývojem REST APIs a serverových aplikací.
Dobrá znalost jazyka SQL.
Zkušenosti s nástroji jako Azure DevOps a verzovacími nástroji (GIT).
Zkušenosti s agilními přístupy a vedením IT týmu.

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
Možnosti kariérního růstu a profesního rozvoje.
Příspěvek na stravování a sportovní aktivity.
Moderní pracovní prostředí a podpora inovací.
... a další