INFRASTRUCTURE SW DEVELOPER | KUBERNETES

Pracovní náplň

Jste zběhlý v IT a poohlížíte se po seniorních pozicích pro otřelé ajťáky? Do týmu IT Group Services hledáme posilu na pozici INFRASTRUCTURE SOFTWARE DEVELOPERA.

Co by Vás na této pozici čekalo:
- vyvíjet a udržovat vysoce kvalitní kód Golang v prostředí Kubernetes
- implementace a údržba vlastního zdroje Kubernetes
- implementace konceptů autorizace OAuth2 pro zabezpečení rozhraní API a služeb
- ověřování OIDC pro zvýšení zabezpečení aplikací
- spolupráce s mezifunkčními týmy pro zajištění bezproblémové integraci cloudových služeb a platforem hyperscale
- práce s Terraform k poskytování a správě zdrojů infrastruktury na různých cloudových platformách
- řízení digitalizace a modernizace prostředí IT
- spolupráce s interními kolegy, vrcholovým managementem a externími poskytovateli služeb

Požadujeme

- bakalářský nebo magisterský titul v oboru informatiky nebo ekvivalentní zkušenosti
- výborné IT dovednosti, např. ve více programovacích a skriptovacích jazycích (např. C#, Go, Bash, PowerShell)
- angličtiina minimálně na úrovni B2 - práce v mezinárodním týmu, využití denně
- praxe ve vývoji Golang
- znalost ekosystému Kubernetes, včetně zkušeností s psaním operátorů Kubernetes
- povědomí o konceptech autorizace OAuth2, platforem hyperscaler, nejlépe Azure nebo AWS

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené (týden placené dovolené navíc)
- flexibilní pracovní doba
- firemní vzdělávání (jazykové kurzy)
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost kariérního postupu