PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ | AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

Jste ambiciózní projektový manažer? Pokud máte vášeň pro řízení projektů a máte smysl pro organizaci, pak je tato pozice právě pro vás!

Náplň práce:
- Vedení projektového týmu: Budete mít klíčovou roli v řízení projektů od začátku až do konce. Vaše schopnosti organizace a plánování budou klíčové pro úspěšnou implementaci projektu.
- Kontrola plnění plánu: Budete mít na starosti sledování plnění plánu a úkolů členů projektového týmu. Vaše dovednosti v monitorování a řízení budou mít významný vliv na náš úspěch.
- Komunikace se zákazníky: Budete přímým spojením mezi našimi zákazníky a interním týmem. Vaše schopnosti komunikace budou klíčové pro udržení silného vztahu se zákazníky.
- Příprava a organizace zákaznických auditů: Budete zodpovědní za přípravu a organizaci zákaznických auditů a návštěv v naší společnosti. Vaše pečlivost a schopnosti organizace budou nezbytné.
- Zajištění dodávky trialových dílů: Budete mít na starosti zajištění dodávky trialových dílů. Můžete si to usnadnit tím, že úkoly delegujete našemu administračnímu týmu.
- Kontrola nákladů: Budete mít zodpovědnost za sledování nákladů v předvýrobní fázi projektu a zajistíte, že se držíme stanoveného rozpočtu.
- Implementace změnových požadavků: Zajistíte, že změnové požadavky se úspěšně implementují do výroby.
- Revize dodané výkresové dokumentace: Provedete revize dodané výkresové dokumentace, abyste zajistil...

Požadujeme

- Minimálně středoškolské vzdělání, praxe v automobilovém průmyslu je výhodou.
- Schopnosti a vlastnosti projektového manažera jsou důležitější než titul. Budeme rádi, když nám ukážete své dovednosti a schopnosti.
- Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem je nezbytná.
- Povědomí o normách IATF 16949 a VDA 6.3 je výhodou.
- Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Project, Power Point) je nezbytná pro vaši práci.

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba
* čtvrtletní a roční bonusy
* odměna za odpracované roky
* příspěvek na stravování, závodní stravování
* vstupenky na sportovní a kulturní akce
* Kafeterie
* mobil + zvýhodněný tarif
* interní systém vzdělávání
* firemní akce pro rodiny
* relokační příspěvek