Noční / denní recepční

  • Praha 2

Pracovní náplň

* Asistence hostům při příjezdech a odjezdech (Check-in, Check-out)
* Poskytování služeb hotelové recepce, péče o hosty hotelu, concierge
* Práce s hotelovým softwarem HORES, správa účtu hosta
* Spolupráce s rezervačním oddělením hotelu

Požadujeme

* Min. SŠ vzdělání, praxe v hotelové recepci a znalost hotelového programu Hores výhodou.

* Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího.
* Angličtina na výborné úrovni, znalost němčiny a ruštiny výhodou.
* Reprezentativní vzhled a profesionální vystupování.
* Ochotu učit se novým věcem.
* Samostatnost.
* Zodpovědný přístup a chuť do práce.

Nabízíme

Příjemné prostředí 4* hotelu v centru Prahy, práci na směny, mzda 28.000,-Kč + provize.

Detaily nabídky Noční / denní recepční, Praha 2

Firma

HOTEL AMETYST s.r.o. ( zaměstnavatel )

Adresa

Jana Masaryka 523/11, Praha 2

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazení

Administrativa a organizace, Gastronomie a cestovní ruch

Telefon

Kontaktní osoba

David Hofmann

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát