MONTÁŽ | TECHNOLOG |

Pracovní místo ( MONTÁŽ | TECHNOLOG | ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máme pro tebe skvělou příležitost stát se nedílnou součástí dynamické výrobní společnosti, která se věnuje oblasti mimo automobilový průmysl! Máš zkušenosti jako technolog a jsi zručný jedinec? Právě tebe hledáme pro ideální pozici v našem týmu technologů na oddělení MONTÁŽE.

Budeš:

* Zajišťovat plynulý průběh výroby z technologické perspektivy
* Zaměřovat se na optimalizaci výrobních procesů a aktivně přicházet s inovacemi
* Zavádět nové technologické postupy, akceptovat nové stroje a efektivně řešit reklamace
* Být zodpovědný za technické změny ve výrobě a komunikovat s naší centrální kanceláří, i v cizím jazyce

Nabízíme ti možnost připojit se k našemu stabilnímu týmu