MATERIÁLOVÝ DISPONENT

Pracovní náplň

Vaším hlavním úkolem bude telefonická a emailová komunikace s dodavateli, zákazníky. Abyste zabezpečil/-a dostatek materiálu pro výrobu a nedošlo k zastavení výroby zákazníka.

V rámci této činnosti budete taktéž přijímat a potvrzovat objednávky od zákazníka, odesílat odvolávky nakupovaných materiálů na dodavatele, zakládat/sledovat zakázky a připravovat podklady pro výrobní plán na základě zákaznické poptávky.

Požadujeme

Kandidát by měl mít:

* SŠ vzdělání
* Praxe v logistice podmínkou
* Znalost logistických procesů
* Znalost NJ či AJ na dobré komunikativní úrovni

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti.

Společnost dále nabízí :

Bonusy / prémie /13. plat, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Stravenky/ příspěvek na stravování, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení