EMBEDDED REQUIREMENTS ENGINEER

Pracovní náplň

Hledáte novou pracovní výzvu a láká Vás být u počátku něčeho nového? Stávající pozice Vás nenaplňuje a zvažujete změnu? Pojďme si říci více o pozici EMBEDDED REQUIREMENTS ENGINEER.

Náplň práce:

* Analýza a vývoj požadavků na vestavěné systémy a jejich aplikace na systémové a softwarové/hardwarové úrovni
* Analýza zákaznických specifikací a vývoj odpovídajících systémových požadavků a architektur ve spolupráci s dalšími členy týmu
* Vývoj specifikací softwaru společně se softwarovým týmem

Požadujeme

* bakalářské nebo VŠ vzdělání
* velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka - komunikace s kolegy v zahraničí
* zkušenost v automotive na obdobné pozici
* znalost Siemens Polarion nebo Doors

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na dopravu
* Možnost Home Office
* Stravenkový paušál
* Sick days
* Flexibilní pracovní doba
* Příspěvek na penzijní pojištění
* Příspěvek na volnočasové aktivity