PROJEKTOVÝ MANAŽER | NJ | ENERGETIKA

Pracovní náplň

Jste člověk s nadšením pro oblast energií a energetiky? V projektovým managementu jste kovaný? Nevadí Vám pobývat v Německu? (víkendy doma!)
Pak jste možná ten pravý pro pozici Projektového manažera!

Bude Vás čekat:

- Převzetí odpovědnosti za úspěšnou realizaci (společně s technickým projektovým týmem) a dodání zadaného projektu (nová technologie / obnovitelná energie).
- Jednání se zákazníky a dodavateli (po celém světě)
- Kontrola finančních aspektů projektu
- Správa projektových úkolů při sledování zdrojů pro splnění všech úkolů a milníků
- Tvorba prezentací a dalších dokumentů pro reporting managementu/investorovi
- Komunikace a spolupráce s různými mentalitami, jazyky a kulturami

Požadujeme

- Výborná znalost němčiny je podmínkou, angličtiny výhodou
- vysokoškolské vzdělání (technické, ekonomické, obchodní)
- Zkušenosti se řízením projektů v mezinárodním prostředí (energetický sektor velkou výhodou!)
- zkušenosti s řízením a spoluprací se subdodavateli
- Znalost podnikových financí
- Skutečný zájem o energetiku a obnovitelné zdroje energie
- Ochota cestovat a pobývat 4-5 dní v zahraničí

Nabízíme

-SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL I PRO SOUKROMÉ ÚČELY
-PLNĚ HRAZENÉ UBYTOVÁNÍ V ZAHRANIČÍ
-pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
-motivující finanční ohodnocení
-13. plat
-příspěvek na stravu
-5 týdnů dovolené
-školení a možnost dalšího vzdělávání
-mobilní telefon