ADMINISTRATIVNÍ PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ | PLZEŇ

Pracovní náplň

Domluvíš se německy a máš zkušenost s komunikací se zákazníky nebo klienty?

Tak nám pošli životopis! :-)

Na této pozici tě čeká:
- správa nabídek v SAP
- spravovat objednávky od zákazníků (od počátku až po případné reklamace)
- specifikovat detailní podmínky objednávky (termíny, ceny, apod.)
- denní komunikace v cizím jazyce s kolegy z Německa (primárně po emailu, občasné telefonáty).

Požadujeme

- komunikativní úroveň NJ (B1 a výše)
- SŠ. vzdělání
- znalost práce na PC (MS Office, zkušenosti se SAP výhodou)
- dobré komunikační schopnosti, analytické myšlení
- technické povědomí -> orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- zkrácený pracovní týden
- možnost částečného úvazku
- dotované stravné ve firemní kantýně (široký výběr jídel)
- příspěvek za doporučení nového kolegy až 90 000 Kč
- příspěvky na volnočasové aktivity a zdraví až 10 000 Kč ročně
- jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
- firemní akce a teambuildingy během roku
- příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně