SENIOR SAP CONSULTANT | SD | FULL REMOTE| až 150 00 měsíčňe

Pracovní náplň

Připojte se k nám jako SAP Konzultant se specializací na SD (Sales and Distribution)

Hledáme zkušeného profesionála se silným zázemím v SAP, zejména v oblasti SD.
Máte-li za sebou úspěšnou kariéru v implementačních projektech? Jste připraveni využít své dovednosti v náročném mezinárodním prostředí, pak byste mohli být tím, koho hledáme.

Vaším pracovním posláním bude:

Analýza a inovace: pohloubíte se do procesů, provádíte důkladné analýzy a vytváříte funkční specifikace a konkurenceschopné nabídky, které nám umožní zůstat v čele trhu.

Odpovědnost a vedení projektů: převezmete plnou odpovědnost za svou oblast v rámci implementačních projektů. Budete vést projekty směrem k úspěšnému dokončení.

Podpora a řešení problémů: poskytovat komplexní podporu uživatelům v oblasti SD, aktivně řešit všechny vzniklé problémy a zajistit, že naši klienti jsou vždy spokojení.

Dokumentace a školení: budete tvořit pečlivou technickou dokumentaci a uživatelské manuály, a pravidelně komunikovat a školit klíčové uživatele, abyste jim umožnili plně využívat potenciál systému SAP.

Týmová spolupráce: úzce budete spolupracovat s týmem ABAP programátorů, abyste zajistili, že systém SAP bude efektivní a plně integrovaný.

Pokud jste plní vášně pro SAP SD, připraveni na výzvy a jste rádi součástí mezinárodního prostředí, těšíme se na vaši odpověď!

Požadujeme

Minimálně 3 roky zkušeností s jedním z modulů SD.

Zkušenosti z implementačních projektů: máte úspěšné zkušenosti s implementací SAP projektů a jste schopni přinést cenné know-how do našeho týmu.

Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Zkušenosti se SAP S/4HANA (výhodou).

Pokud splňujete tyto požadavky a jste připraveni přinést své dovednosti a zkušenosti do naší organizace, rádi bychom s vámi spolupracovali.

Nabízíme

* 6 týdnů dovolené (4 týdny + 2 týdny placeného volna)
* Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
* Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills)
* Možnost SAP školení a certifikací
* Systém benefitů Cafetérie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
* Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
* Stravenkový paušál
* Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
* Multisport karta
* Nadstandartní lékařská péče
* Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
* Možnost účasti na mezinárodních projektech
* Přátelský kolektiv, sportovní výzvy, pizza/zmrzlinové dny