VEDOUCÍ VÝROBY | NJ

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBY | NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro inovativní výrobní společnost na Třebíčsku hledáme zkušeného profesionála ve výrobě, který nejen ovládá výrobní procesy, ale také má neustálou touhu objevovat nové možnosti! Nabízíme nejen zajímavý produkt, ale i inspirativní pracovní prostředí.

Tvoje role u nás bude zahrnovat:

* Kompletní správu výrobního procesu
* Aktivní zapojení do rozvoje firmy v oblasti výroby
* Efektivní vedení týmu (včetně mistrů a technologů)
* Odpovědnost za optimalizaci výroby
* Implementaci inovativních technologií a výrobků

Máš rozsáhlé zkušenosti z výroby, baví tě vedení týmu, zvládáš komunikaci v němčině a hledáš nové a vzrušující výzvy, neváhej nám dát vědět!