FINANČNÍ CONTROLLER | JUNIOR | JIHLAVSKO

Pracovní náplň

Máš ekonomické vzdělání a hledáš pracovní příležitost na začátku své kariéry? Bez čísel nemůžeš fungovat a s Excelem máš pevný vztah?

Pokud ano, pokračuj v čtení a zašli nám svůj životopis! Hledáme Finančního kontrolera nebo kontrolorku.

Tvými úkoly budou:

* Pravidelné reportování nadřízeným
* Vytváření finančních analýz
* Účast na tvorbě finančního plánu
* Hodnocení finančního a obchodního plánu společnosti
* Předkládání návrhů a opatření ke zlepšení
* Administrativní činnost

Požadujeme

* SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
* EXCEL nutností
* Znalosti z oblasti ekonomiky a účetnictví
* Znalost SAP výhodou
* Vhodné pro absolventy!

Nabízíme

* 25 dní dovolené je u nás standard
* Penzijko a cafeterie je samozřejmostí.
* V kanceláři musíš být 9-14, jinak je to na tobě!
* Zaměstnanecké balíčky i závodní stravování.
* Tvé průběžné vzdělávání je pro nás důležité.
* Nemusíš se bát cizích jazyků, ty u nás potřebovat nebudeš!