ELEKTRIKÁŘ - 1 SMĚNA - od 38 000 Kč/měs.

Pracovní náplň

Jste zkušený elektrikář, rád byste pracoval na jednu směnu a lokalita Kunice je pro Vás dobře dostupná?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás na pozici ELEKTRIKÁŘE.

Náplň práce:
* Provádění údržby na elektrozařízeních v celém výrobním závodě
* Operativní odstraňování poruch na zařízeních
* Respektování pravidel bezpečnosti práce a hygieny v potravinářském provozu
* Aktivní účast na technických změnách za účelem inovací, vylepšení výrobních a podpůrných procesů ve spolupráci s nadřízeným a se zaměstnanci z jiných oddělení

Nástup: ihned
Lokalita: Kunice-Vidovice
Práce na jednu směnu a každý 2. a 4. týden držení pracovní pohotovosti.
Mzda: od 38 000 Kč/měs. + příplatky za držení pohotovosti a případné přesčasy

Požadujeme

Pro tuto práci potřebujete:

- Vyhlášku 50 §6 pro práci na elektrickém zařízení
- uživatelskou znalost práce na PC
- flexibilitu a pracovitost
- ochotu pracovat Po-Pá 8 hod., každý 2. a 4. týden sloužit pracovní pohotovost
- komunikační dovednosti a logické myšlení

Nabízíme

- zázemí stabilní české společnosti
- dotované stravování
- sleva na nákup výrobků společnosti
- příspěvek za věrnost
-2 sick days / rok
- Nástupní mzda od 38 000 Kč