PROJEKTOVÝ MANAŽER | AUTOMOTIVE | PÍSECKO

Pracovní náplň

Do rozrůstajícího se týmu PROJEKTOVÝCH MANAŽERŮ hledáme novou tvář! Bude to právě ta vaše?

Těšit se můžete na nové a velmi atraktivní projekty, které rozjíždíme v automotive. Rádi vám řekneme více!

Náplň práce:
- Vedení projektů většího i menšího rázu v automotive firmě
- Využití kvalitativních metod spojených s projektovým řízením
- Práce v mladém kolektivu projektového managementu
- Úzká spolupráce především s odděleními procesního inženýrství, kvality, technologie

Budeme rádi, když se ozvete skrze tento inzerát nebo případně na tel č. 720 748 828, případně mail jan.laluch@grafton.cz.

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem (stačí B1)
- Zkušenosti jako Projektový manažer v automotive

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Finanční bonusy a prémie
- Možnost home office
- Vzdělávání (odborné, jazykové)
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění