ZKUŠEBNÍ INŽENÝR | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Pracovní místo ( ZKUŠEBNÍ INŽENÝR | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s testování elektrických strojů a pohonů? Pokud máte, tak super!

Pokudu ne, tak nevadí. Důležité je, že Vás elektromotory a točivé stroje baví a máte chuť učit se nové věci i v praxi.

Co je úkolem na této pozici?
- provádět kalibrace nových a instalovaných pracovišť v oblasti elektrických a mechanických a tepelných veličin
- vyvíjet kalibrační metody na základě požadavků zákazníků a platné legislativy
- stanovovat kalibrační a měřící nejistoty
- zkoušet měřící pracoviště dle platných standardů a požadavků zákazníka
- spolupracovat s techniky na vývoji funkčních vzorků a prototypů
- aktivně se podílet na odstraňování objevených neshod
- do budoucna provádět servis a kalibrace u zákazníka