PROJEKTANT SDĚLOVACÍHO ZAŘÍZENÍ l až 65 000 Kč | full remote

Pracovní náplň

Pro společnost, která se specializuje na pozemní i kolejovou dopravu, vodohospodářství a urbanismus jako takový hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PROJEKTANT sdělovacího zařízení na možný full remote (práce pouze z domova)

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
* Projektování železničních staveb
* Práce na řešení velkých dopravních staveb
* Zpracování technické dokumentace
* Komunikace a spolupráce s týmem projektantů (Vašich kolegů)
* Příprava studie proveditelnosti

Požadujeme

* Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru
* Znalost CAD systémů - MicroStation nebo AutoCAD
* Předchozí zkušenosti z oboru výhodou
* Schopnost práce v týmu, ale i samostatně
* Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?
* Odměny 3x ročně
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
* Mutlisport karta
* Příspěvek na penzijní/životní pojištění
* Jazykové kurzy AJ/NJ
* Odměna za doporučení zaměstnance, sebevzdělání, zvláštní odměny (jubileum, narození dítěte)
* Školení odborných, tvrdých a měkkých dovedností
* Výhodné služby Vodafone, Raiffeisenbank a ESET
* Vstupenky do ZOO Praha
* Firemní akce