Business operations engineer | Praha | 90 - 100 000 CZK

Pracovní náplň

Jako business operations engineer budeš součástí teamu Trading Systems Operations, který poskytuje systémovou a analytickou podporu našim traderům, dispečerům a risk manažerům. Budeš se podílet na analýze ad-hoc business požadavků našich kolegů, budeš analyzovat interní data i procesy a přizpůsobovat interní IT systémy rozvíjejícím se obchodním aktivitám. Zblízka uvidíš, jak vypadá denní rutina mezinárodní tradingové společnosti a jak se řídí provoz elektráren.

Co budeš u nás dělat?
- Navrhovat a implementovat navržené změny do interních procesů a systémů (CTRM, systém pro podporu dispečinku, datový sklad tradingových dat, …)
- Podílet se na rozvoji tradingových systémů ve fázi business analýzy (např. vstup na nový trh)
- Analyzovat požadavky a potřeby našich traderů, dispečerů a risk manažerů
- Poskytovaní návrhů na zlepšení funkcionalit systémů
- Poskytovat ad-hoc operativní podporu businessu

Požadujeme

Co od tebe očekáváme?
- Jsi analyticky zdatný, konstruktivní a rád hledáš řešení problémů
- Rád bys pronikl do problematiky tradingu a do specifik energetických trhů, anebo tyto zkušenosti již máš
- Jsi samostatný, proaktivní a komunikativní a nebojíš se výzev
- Máš zkušenosti s business analýzou a se správou a konfigurací aplikačních systémů
- Dodržuješ termíny a dokážeš věci dotahovat do konce
- Máš komunikativní znalost angličtiny, budeš v denním kontaktů s mezinárodním teamem traderů

Co oceníme?
- Máš předchozí zkušenosti z energetiky nebo komoditního obchodováni

Nabízíme

Co ti nabízíme?
- Přátelský tým, který rád pomůže a poradí
- Hezké kanceláře v samém centru Prahy
- Kompetitivní mzdu a benefity
- Možnost nahlédnut pod pokličku komoditního tradingu a pracovat s kolegy, kteří mají bohaté mezinárodní zkušenosti z této oblasti
- Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné certifikace)