Controller| až 80 000 Kč

Pracovní náplň

Pracujete v oblasti controllingu a zajímala by Vás nová pracovní výzva? Láká Vás práce pro mezinárodní tým?

Do zavedeného týmu controllerů hledáme zkušeného člověka, který by doplnil tým.

Je Váš denní chleba budgeting a forecasting? Hovoříte anglickým jazykem?

Jako Controller se budete podílet na tvorbě finančního plánu závodu.

Hlavní pracovní náplň na této pozici:
- Konsolidace dat
- Spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
- Sledování nákladů na přepravu zboží a hotového výrobku
- Zajištění koordinace interního auditu
- Analýza finančního dopadu současných a budoucích operací
- Reporting

Požadujeme

- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 3 roky zkušeností v podnikových financích/controllingu ve výrobní společnosti
- Komunikativní úroveň anglického jazyka
- Orientace v příslušných daňových zákonech a účetnictví
- MS Office (především MS Excel) na pokročilé úrovni
- Znalost SAP systému

Nabízíme

- 13. plat
- 25 dní dovolené
- Závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Jazykové vzdělávání
- Možnost růstu v rámci společnosti