ELEKTRIKÁŘ | PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

Máte platnou vyhlášku 50/78 Sb.? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Do nadnárodní společnosti přijmeme nové kolegy na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Co Vás čeká:
- elektro-údržba strojů a zařízení ve výrobní společnosti
- práce na 12 hodinové směny v nepřetržitém provozu

Po zapracování možnost profesního růstu!

Požadujeme

- vyučení v oboru elektro
- vyhláška 50/78 Sb. §6
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny)
- předchozí praxe výhodou

Nabízíme

- 5 týdnů placené dovolené
- pružná pracovní doba (7,5hod/den)
- dotované závodní stravování
- závodní lékař, zdravotní preventivní program
- vzdělávací program, jazykové vzdělávání
- roční bonus ve výši 0 - 150% měsíčního platu
- sportovní a kulturní akce
- poradenství zaměstnancům hrazené zaměstnavatelem
- karta Multisport (částečně hrazeno zaměstnavatelem)