PRÁVNÍ ASISTNT/KA| TŘEBÍČ

Pracovní náplň

HLEDÁ SE PRÁVNÍ PODPORA PRO NÁŠ MANAGEMENT.

Jsi absolventem právnické fakulty a hledáš uplatnění po škole?
Do výrobní společnosti na Třebíčsku hledáme šikulu na pozici PRÁVNÍ ASISTNT/KA.

Tvým úkolem bude:
- Veškeré administrativní agenda související s přípravou, vedením a správou právních dokumentů
- Komunikace a jednání s orgány veřejné správy
- komunikace a jednání se zákazníky
- Právní podpora managementu

Požadujeme

- VŠ - právní vzdělání
- Praxe při škole v právním oboru
- Znalost AJ na úrovni minimálně B2
- Znalost práce v MS Office
- Spolehlivost a zodpovědnost
Výhodou bude:
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost dalšího světového jazyka vítána

Nabízíme

- 13. plat
- příspěvek na stravování (Gastro Card, vlastní jídelna nebo v terénu)
- 3 dny zdravotní volno / Sick Day
- intenzivní odborná školení v ČR i zahraničí, vlastní školící centrum
- hrazené jazykové kurzy
- mobilní telefon, notebook

Detaily nabídky PRÁVNÍ ASISTNT/KA| TŘEBÍČ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát