HSE MANAGER | AUTO

Pracovní náplň

Jsi zkušený manažer a víš co obnáší BOZP, PO a EKOLOGIE ve výrobní společnosti?

Pak přesně tebe hledáme na pozici HSE MANAGER.

Tvojí náplní práce bude:
- Komplexní vedení, koordinování a řízení HSE aktivit v závodu
- Poskytování rad a doporučení ohledně bezpečnosti a ochraně zdraví při práci
- Zajištění a spolupráce při auditech
- dodržování norem BOZP, PO a ochrany životního prostředí
- Rozvíjet, implementovat a podporovat programy HSE v rámci společnosti;
- Zajistit místní certifikační procesy HSE a vést neustálé zlepšování ve svěřené oblasti odpovědnosti
- Přispívat k dosažení HSE cílů a strategických plánů
- Vést tým pro vyšetřování incidentů a poskytovat pokyny k prevenci opakování incidentů
- Posílit firemní kulturu a bezpečnostní programy

Požadujeme

- VŠ/SŠ vzdělání s maturitou
- MS Office/Excel – velmi dobrá znalost
- AJ a ČJ - plynule- nutností
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Minimálně 3 roky zkušenosti z oblasti HSE ve výrobní společnosti
- Znalost systémů manažerství HSE, dokumentace a auditů
- Znalost norem(ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001)
- Znalost legislativy HSE, BOZP a PO v ČR
- Zkušenosti s vyšetřováním incidentu

Nabízíme

- Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod. denně
- služební auto
- 25 dní dovolené + 3 sick days
- Flexibilní začátek a konec pracovní doby
- Home office (DLE DOHODY)
- Čerpaní náhradního volna za nadčasové hodiny
- Stravenkový paušál 99 Kč za odpracovanou směnu
- Příspěvek na volnočasové aktivity min. 4 000 Kč za rok
- jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené zaměstnavatelem

Detaily nabídky HSE MANAGER | AUTO

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát