PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň

Máš praxi v řízení projektů nebo jako technolog ve výrobní společnosti a domluvíš se dobře anglicky?
Pak tu máme něco pro tebe. Hledáme kolegu do týmu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Náplní tvé práce bude:

- řízení projektů od požadavku po předání k hromadné výrobě
- nákladové kalkulace
- úzce spolupracovat s oddělením prodeje, nákupu a R&D
- podílet se na interních technických projektech a dokumentaci pro výrobu svazků
- zpracovávat obdržená data k nákladovým kalkulacím, vytvářet kusovníky a časy
- kvalifikované odhady a kalkulace časové náročnosti výroby
- aktivně hledat nástroje, technologie a materiály k zajištění vysoké výkonnosti
- reportovat požadavky a průběh projektů

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- praxi alespoň 2 roky na technické pozici (technolog, projektový manažer apod.)
- zkušenosti s řízením projektů (kalkulace nákladů, řízení výroby vzorků)
- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace na denní bázi)
- znalost PC na uživatelské úrovni (balíček MS Office)
- velmi dobré analytické schopnosti, samostatnost, odpovědnost, pečlivost
- proaktivní přístup a časovou flexibilitu

Nabízíme

7,5 hodiny denně + 0,5 hodiny přestávka na oběd
- flexibilní začátek a konec
- 25 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
FINANČNÍ A JINÉ BENEFITY
- stravenkový paušál 82 Kč za odpracovanou směnu
- příspěvek 4 000 Kč za rok na volnočasové aktivity
- příspěvek 800 Kč měsíčně na životní nebo penzijní pojištění
- odměny za pracovní výročí a při odchodu do penze
- firemní jazykové vzdělávání na pracovišti plně hrazené zaměstnavatelem
- možnost nákupu firemních akcií za velmi výhodných podmínek
- prostředí mezinárodní firmy, které nabízí možnost rozvíjet se a růst
- zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké