TECHNOLOG

Pracovní náplň

Do naší nadnárodní společnosti hledáme šikovného kolegu na pozici TECHNOLOG.
Čeká tě nás zajímavá a různorodá práce, fajn kolektiv a dobré finanční ohodnocení.

Tvojí náplní práce bude:

- Zodpovídat za zavádění nových strojů a zařízení do výroby
- Ověřovat nové technologie v souladu s QMS a IMS
- Spolupracovat s mechanickou a elektrickou údržbou
- Tvořit podklady pro cenové nabídky dle požadavku obchodníků
- Zajišťovat zpracování dat přijatých objednávek
- Zjišťovat vypracování, evidování a aktualizaci veškeré technologické dokumentace
- Spolupracovat s oddělením zásobování na zajišťování nových dílů
- Spolupracovat při inventurách výroby a majetku
- Prosazovat neustálé zlepšování, podílet se na vyhodnocování výsledků v oblasti zvyšování produktivity práce, snižování materiálových nákladů a odpadů

Požadujeme

- SŠ ideálně v technickém oboru
- Alespoň rok zkušeností v oblasti technologie
- AJ aktivně slovem i písmem (min. B1)
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost MS Office ( EXCEL)

Nabízíme

- Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod. denně
- 25 dní dovolené + 3 sick days
- Flexibilní začátek a konec pracovní doby
- Stravenkový paušál 82 Kč za odpracovanou směnu
- Příspěvek na volnočasové aktivity 4 000 Kč za rok
- Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění 800 Kč za měsíc
- Možnost nákupu firemních akcií za velmi výhodných podmínek
- Odměny za pracovní výročí a při odchodu do penze
- Firemní jazykové vzdělávání na pracovišti plně hrazené zaměstnavatelem
- Prostředí mezinárodní firmy, která nabízí možnost rozvíjet se a růst