LOGISTIK | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ!

Pracovní náplň

Hola hola, LOGISTIKA volá! Chceš se stát platným článkem našeho logistického týmu? Můžeš nabídnout zkušenosti z logistiky a komunikativní angličtinu?

Logistika není hračka, občas je to pořádný šrumec! Co u nás budeš mít na starosti?
* Komunikace se zákazníky a příjem jejich objednávek
* Práce v interním systému, plánování logistiky
* Hlídání a dodržování termínů
* Zpracování administrativy (podklady pro fakturace, kontrola expedovaného množství zboží)
* Spolupráce s výrobou
* Práce v interním systému

Hledáš změnu? Logistika je Tvým posláním? Zašli nám svůj životopis! :)

Požadujeme

* Min. SŠ vzdělání
* AJ na úrovni minimálně B1 (denní komunikace v AJ!)
* Zkušenost na pozici v oblasti logistiky
* Znalost MS Office, Excel

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na dopravu