INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, se zastoupením v ČR hledáme vhodné kandidáty na pozici INŽENÝR KVALITY.

Náplň tvojí práce:

- Podílet se na řešení reklamací, komunikovat se zákazníky a dodavateli
- Provádět a vyhodnocovat SPC (Statistická regulace procesu)
- Usilovat o neustálé zlepšování výrobků a výrobních procesů
- Analyzovat výstupy z procesů, stanovovat systémové chyby a vyhledávat prostor pro zlepšení
- Podílet se na tvorbě kontrolních plánů a zajišťovat jejich aplikaci
- Metodicky řídit, školit a kontrolovat pracovníky
- Podílet se na výrobě nových výrobků a zavádění nových technologií a materiálů
- Vypracovávat měsíční rozbory výroby a kvality
- Zabezpečovat kontrolu dodavatelského materiálu

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ technického zaměření (elektro výhodou)
- Zkušenosti z oddělení kvality
- Znalost základních nástrojů kvality (FMEA, kontrolní plán, 8D report, analytické nástroje)
- Komunikativní znalost AJ (min. B1)
- Výhodou zkušenosti s programem SAP
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod. denně
- 25 dní dovolené + 3 sick days
- Flexibilní začátek a konec pracovní doby
- Stravenkový paušál 82 Kč za odpracovanou směnu
- Příspěvek na volnočasové aktivity 4 000 Kč za rok
- Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění 800 Kč za měsíc
- Možnost nákupu firemních akcií za velmi výhodných podmínek
- Odměny za pracovní výročí a při odchodu do penze
- Firemní jazykové vzdělávání na pracovišti plně hrazené zaměstnavatelem

Detaily nabídky INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát