VIZUÁLNÍ KONTROLA KVALITY | 2 SMĚNY | OKRES HAVL.BROD

Pracovní náplň

Pojď nám pomoct s výstupní a procesní kontrolou! Budujeme nový tým na kvalitě!

V ryze české zámečnické společnosti hledáme kolegy s bystrým okem, kterému neunikne žádná závada nebo kaz :-)

Co budeš dělat?

- Kontrola vstupních materiálů.
- Kontrola vyráběných dílů ve všech fázích procesu.
- Provádění záznamů z realizovaných měření a kontrol.
- Dokumentování a evidence neshodných dílů.
- Kontrola provozní a technické dokumentace na pracovišti.
- Vypracování měrných protokolů, vzorkovacích zpráv.

TVOJE ŠANCE NASTARTOVAT KARIÉRU NA KVALITĚ!
Máš kámoše? Vezmi ho s sebou!

Požadujeme

- SOU/SŠ - technické/strojírenské obory
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Ochota práce ve dvousměnném provozu
- Zkušenost z výrobního prostředí výhodou!

Nabízíme

- práce přímo jako kmenový zaměstnanec (po půl roce smlouva na dobu neurčitou)
- 25 dní dovolené!
- stravenky
- výhodný mobilní tarif pro Tebe a Tvou rodinu!
- rodinný podnik, všichni se tu známe
- možnost profesního růstu