HR BUSINESS PARTNER | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ!

Pracovní náplň

Hledám člověka, který má HR v krvi! Jsi ostřílený personalista, nebo generalista, či HR business partner? Angličtina pro Tebe není překážkou? Jsi akční a uvědomuješ si, že práce s lidmi je kolikrát opravdu těžká?

Tady budeš pravou rukou HR managera, takže se dostaneš k zastřešení všech HR procesů.
* Od náboru nových zaměstnanců
* Zpracování legislativy
* Vzdělávání zaměstnanců
* Hodnocení a jejich odměňování

Opravdu hledáme někoho, kdo je ostřílený, nezalekne se práce s lidmi a hlavně - domluví se anglicky! Jsme mezinárodní společnost, takže angličtinu tu rozhodně využiješ.

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání
* AJ na úrovni B2 nutností!
* Zkušenosti na pozici HR business partnera/personalisty/generalisty
* Pokročilá znalost Excelu (funkce, filtry, kontingenční tabulky)

Nabízíme

* Mzdové ohodnocení dle zkušeností uchazeče
* 13. mzda
* 5 týdnů dovolené
* Pružná pracovní doba
* Příspěek na penzijní/životní pojištění
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na stravování