NÁKUPČÍ SENIOR | AŽ 55 000 KČ

Pracovní náplň

A zase ten nákup! Mám tu zkušeného nákupčího, který se toho nebojí? Rád/a bys při své práci měl/a volné ruce? Nákup je Tvojí vášní? Chceš mít prostor na to realizovat svoje nápady?

Mimo to budeš mít na starosti:
* Komunikaci s dodavateli, vyjednávání podmínek
* Vyhledávání nových možností a dodavatelů
* Přehled o nakupovaném materiálu
* Reporting, nákupní analýzy, kooperace s ostatními odděleními
* A mnoho dalšího! :)

Nemáš tak dlouhou praxi v oblasti nákupu? Vynikáš ve znalosti anglického jazyka? Dáme šanci i Tobě! Zašli nám svůj životopis!

Požadujeme

* Min. SŠ vzdělání
* AJ na úrovni min. B2
* Zkušenosti v oblasti nákupu
* Znalost MS Office (hlavně Excel)

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Bonusy ve formě 13. mzdy
* Flexibilní pracovní doba, home-office
* Cafeteria
* Příspěvek na dopravu, na stravování