VEDOUCÍ VINOHRADNICKÉHO ÚSEKU

  • 36000 - 40000 CZK za měsíc
  • Archlebov

Pracovní náplň

Úspěšné vinařství SPIELBERG na Kyjovsku hledá vedoucí/ho vinohradnického úseku. Pro vedení prací na 63 ha vlastních vinohradů v režimu BIO a integrované produkce hledáme kvalifikovaného, zkušeného vedoucího pracovníka (pracovnici), který / á povede vinohradnický úsek.
- Zodpovědnost za vinohrady
- Organizování a koordinace pracovních postupů ve vinohradech
- Organizace mechanizace a pracovníků a jejich vedení

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdělání
- Odborná praxe v oboru
- Základní orientace v metodice a administrativě spojené s vedením vinohradnických prací
- Řidičský průkaz skupiny B
- Základní znalost práce na PC

Nabízíme

- Zajímavou, byť náročnou práci ve firmě, která je špičková ve svém oboru
- Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
- Ohodnocení odpovídající praxi a výkonnosti
- Služební vůz k osobnímu užívání
- Získáte možnost zrealizovat své nápady a ovlivnit organizaci své práce
- Zaměstnanecké slevy na produkty vinařství
- Pravidelné motivační prémie

Detaily nabídky VEDOUCÍ VINOHRADNICKÉHO ÚSEKU, Archlebov

Firma

SPIELBERG CZ, s.r.o. ( zaměstnavatel )

Adresa

406/, Archlebov-Archlebov

Pracovní poměr

Plný úvazek

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Vzdělání

Vysokoškolské / universitní

Zařazení

Zemědělství a lesnictví, Průmysl

Telefon

Kontaktní osoba

Barbora Jakšová

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát