KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! KONSTRUKCE V JIHLAVĚ!

Pracovní náplň

Jsi po škole? A hledáš práci, která bude zároveň i zábavou?

1. Firmu, která Ti nabídne produkt, který Tě bude fakt bavit!
2. Super partu na konstrukčním oddělení (mechano + elektro + vývoj)
3. Kariérní postup, seberozvoj, sebevzdělávání
4. Možnost Home Office !
5. Tvá angličtina je nic moc? To pro nás není problém!
6. Pokud budeš mít zájem, můžeš cestovat za zákazníky. Nebo můžeš taky sedět doma na zadku.

JE TO NA TOBĚ!

Požadujeme

NÁM STAČÍ!

1. SŠ/VŠ - technické obory/strojírenské
2. znalost konstrukčních SW - nejlépe 3D
3. chuť se učit/jezdit do kanceláře do Jihlavy, než to všechno dostaneš do hlavy
4. pevnostní výpočty velkou výhodou - velké bezvýznamné plus!

Nabízíme

* Důkladné zapracování/zaškolení/předání veškerých informací (Jihlava)
* Home Office
* Možnost se kariérně posouvat/odborně vzdělávat
* 13. plat
* Týden dovolené navíc
* Stravenky
* Příspěvěk na penzijko nebo životko