SERVISNÍ TECHNIK pro Armádu ČR | s autem

Pracovní náplň

Pro Armádu České republiky hledáme servisního technika, který má zkušenost s PZTS EPS, CCTV ACS, PCO.
Pokud máš zkušenost s bezpečnostnímy systémy nebo školu se zaměřením na bezpečnostní systém a baví tě servisovat a oživovat, ozvi se nám. Čeká tě práce na zajímavém místě.

Jako technika tě potřebujeme na misi 24/7. Budeš tedy pracovat ve směnném provozu. Klasicky máme 12 hodinové směny, se střídáním krátkých a dlouhých týdnů.

TVÁ ZODPOVĚDNOST:
- pravidelná kontrola systémů
- provozní údržba rozvaděčů, plotů, mříží,..

Požadujeme

MĚL BY SES ORIENTOVAT:
- Praxe v oboru servis a montáž elektro systémů
- minimálně vyhláška 50, §6
- znalost práce s MS Windows, MS Office, schopnost naučit se specifický SW např. pro (PZTS, ACS, EPS, CCTV, SW pro PCO)
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

CO TI RÁDI NABÍDNEME NA OPLÁTKU:
- 5 týdnů dovolené
- 1000kč stravenkový paušál ke mzdě/měsíčně.
- pohyblivé finanční oodměny za dosažené výsledky
- přidělené auto - možno používat k soukromým účelům
- telefon s firemním tarifem, notebook
- multisport karta