SEŘIZOVAČ STROJŮ | MIMO AUTOMOTIVE | 2 SMĚNY

Pracovní náplň

Do rodinné firmy sídlící na Vysočině hledáme člověka, který je zvyklý pohybovat se ve výrobě a má zkušenosti se seřizováním strojů.

Budeš připravovat, nastavovat a seřizovat balící stroje dle požadavků výroby, instalovat materiály do strojů a starat se o hladký chod zařízení. Tím je myšlena údržba, běžné opravy, čištění a sanitace stroje.

Nejsme automotive ani těžké strojírenství. Nabízíme Ti stabilitu, perspektivní obor a práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední).

Cítíš nejistotu v téhle podivné době? Poohlížíš se po novém a hlavně stabilním zaměstnání? Pak nám pošli svůj životopis.

Požadujeme

- SOU/SŠ
- Spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- Firemní akce